Zajęcia on-line

Drodzy Klubowicze ‼

W związku z wprowadzeniem stanu epidemiologicznego w naszym kraju, wszyscy znaleźliśmy się w nowej, bardzo trudnej dla wszystkich sytuacji. Czasowe zamknięcie naszego Studia, to decyzja wynikająca z troski o zdrowie Wasze oraz naszych pracowników. Ponadto jest to decyzja zgodna z rozporządzeniem ministra o zamknięciu klubów sportowych.

Tak jak wcześniej zapowiedzieliśmy wszystkie karnety zostały zawieszone do 27.03. włącznie. Sądziliśmy, iż do tego czasu zajęcia w HF zostaną wznowione. Niestety tak się nie stało i nie wiadomo jak długo jeszcze będziemy „na wstrzymaniu”. 😒

Chcąc sprostać zadaniu, utrzymując zarówno Waszą, jak i naszą formę, stworzyliśmy platformę zajęć on-line, na której możecie ćwiczyć razem z nami. Każdy, kto zgłosi mailem chęć dołączenia do zamkniętej grupy HighFit będzie miał dostęp do zajęć „na żywo” wg załączonego grafiku. Klubowicze będący na umowie, będą mięli aktywowane karnety, natomiast dla pozostałych osób przygotowaliśmy atrakcyjną ofertę umożliwiającą dołączenie do zajęć on-line.

Ponadto oferujemy Wam również wypożyczenie sprzętu ❗😉💪

Kochani, nasza przyszłość zależy od Was. W celu utrzymania naszego Studia i relacji, które powstały zachęcamy abyście pozostali przy aktywnym karnecie.

Wszystkich PROSIMY O ODPOWIEDŹ na maila (kontakt@studiohighfit.pl), abyśmy wiedzieli komu możemy już aktywować karnet i kto jest chętny do ćwiczeń w teamie HF pomimo tylu przeciwności losu.

Na więcej pytań będziemy odpowiadać w prywatnych wiadomościach.

Dziękujemy za wsparcie, które od Was otrzymujemy! 💕🙏
grafik on-line