Zajęcia

Trening personalny:

 

Uprzejmie informujemy, że ze względu na decyzję rządu o zamknięciu fitness klubów, do odwołania Studio HighFit jest nieczynne. Zapraszamy na treningi on-line.

Brakuje Ci motywacji? Szybko popadasz w monotonię, przez co zniechęcasz się i zaprzestajesz ćwiczyć? To właśnie Trening Personalny jest dla Ciebie – najbardziej efektywna forma ćwiczeń fizycznych pod opieką wykwalifikowanego instruktora. Nie ma znaczenia czy dopiero zaczynasz swoją przygodę ze sportem, czy ćwiczysz od lat. Bywają momenty, kiedy tracisz motywację, nie jesteś po prostu zadowolony z efektów, brak Tobie wiedzy na temat odżywiania, potrzebujesz wskazówek, kogoś kto poprowadzi Ciebie do sukcesu. Trening Personalny, to 60 min trening w dowolnej liczbie dni w tygodniu, w zależności od kondycji, potrzeb oraz możliwości klienta, to inwestycja, która pozwoli Ci w pełni wykorzystać czas spędzony w klubie, dzięki czemu uzyskasz pożądane wyniki.
Jeżeli chcesz więcej wiedzieć na temat TRENINGU PERSONALNEGO, zapraszamy na rozmowę do nas, lub zadzwoń aby umówić się na konsultacje.


Pamiętaj – TWOJE CIAŁO – TWÓJ WYBÓR :)